Turkcell Sınırsız Facebook Paketi İptal Etme | Face PaketiFacebook’a bağlanmadan duramayanlar. Turkcell’in sizler için sınırsız facebook paketi var artık. Facebook’ta dolaşırken ne kadar ücret öderim diye düşünmenize gerek yok. Üstelik bütün fotoğrafları ve videoları da görebiliyorsunuz.

Bu paket ücretsiz 0.facebook.com adresinden farklıdır ve oradaki birçok kısıtlama yoktur.
Sınırsız Face Paketinde bağlanacağınız adresi mobil facebook sayfası m.facebook.com‘dur.

Bu pakete ne kadar ücret ödeyeceksiniz?

​Aylık tüm vergiler dahil face paketinin ücreti 3 TL’dir.

​Bilgisayarınızdaki Facebook keyfini 30 gün boyunca cebinizden yaşayacaksınız. İster faturalı hat olun, isterseniz ön ödemeli bu paketi satın alabilirsiniz.

Sınırsız Facebook Paketi Abonelik İşlemi
​Facebook paketine kayıt olmak için FACE yazıp 2222‘ye gönderebilirsiniz. ​Onay SMS’i geldikten hemen sonra paketinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken nokta, Facebook’ta yer alan ancak dışarı çıkan linklere tıklayıp başka sitelere girerseniz ayrı ücret ödersiniz veya internet paketiniz varsa oradan kullanım karşılığı düşer.

Facebook Paketi’yle cepten 30 gün boyunca Facebook sitesine ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz. Paket, iptal edilmediği sürece 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenir. Bu durumda da bazı kullanıcılar 1 ay sonra iptal ederim düşüncesini kafaya koyuyor fakat iptal etmeyi unuttuğunda otomatik yenileniyor. Otomatik yenilemeden sonra paketi kullanmasanız dahi geri iadesini alamıyorsunuz.

Bu sebeple facebook paketini iptal etmek isterseniz: IPTAL FACE yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz.

Facebook Paketi’nin adil kullanım limiti aylık 250 MB’dir. Bu limiti aşan kullanımlarda paket dahilinde Facebook’a erişiminiz devam ederken erişim hızınız 48 KBPS’e indirilebilir.

Facebook paketini sadece Türkiye’de kullanabileceğiniz unutmayın. Yurdışına gittiğinizde ayrıdan ücretlendirilirsiniz.

Facebook Paketi İçin Hangi İnternet Ayarını Kullanmalısınız?

​Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak bağlanıldığında geçerli olur.Turkcell Sınırsız Facebook Paketi İptal Etme | Face Paketi ile Benzer Yazılar:

Özel Arama
29 October 2011 Saat : 9:08

Turkcell Sınırsız Facebook Paketi İptal Etme | Face Paketi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Kim Ne Demiş?

guncel.teknobook.net