www.turkiyeburslari.gov.tr | Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı: Türkiye BurslarıTürkiye Cumhuriyeti tarafından ülkemizde yüksek öğrenim görecek uluslararası öğrencilere tahsis edilen burslar, 2012-2013 eğitim öğretim yılından itibaren Türkiye Bursları markası adı altında yeniden yapılandırılarak çeşitlendirilmiştir.

Aday uluslararası öğrencilerden başvuru alma işlemleri, www.turkiyeburslari.org, www.trscholarships.org ve www.turkiyeburslari.gov.tr internet adresleri üzerinden 20 Nisan 2012 tarihinden itibaren başlamış bulunmaktadır.

01 Haziran 2012 tarihine kadar başvuru alma işlemleri devam edecek olan Türkiye Burslarının tanıtım çalışmaları yurtiçi ve yurtdışında muhtelif şekillerde devam etmektedir. Tanıtım çalışmaları kapsamında reklam filmi ile internet banner’leri hazırlanmıştır. Tanıtım-yönlendirme banner’larına ve reklam filmine http://www.ytb.gov.tr/bursbanner/ internet adresinden ulaşılabilecektir.www.turkiyeburslari.gov.tr | Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı: Türkiye Bursları ile Benzer Yazılar:

Özel Arama
17 May 2012 Saat : 6:23

“www.turkiyeburslari.gov.tr | Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı: Türkiye Bursları” için 1 Yorum

  1. Sarkytbek Makas says:

    I am Sarkytbek Makas.I am joined your interview, succeed or not succeed, please send me notice

www.turkiyeburslari.gov.tr | Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı: Türkiye Bursları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Kim Ne Demiş?

guncel.teknobook.net